1
Braumann Leon (24.8)
2
Teepe Monika (25.4)
 
 
3
4
Ulrich Thomas (24.9)
  
5
Diekstall Phil-Marvin (9.3)
6
Lux Jutta (27.9)
 
 
7
Kampmann Gregor (25.2)
8
Loch Gisbert (29.1)
  
9
Lux Hans-Georg (13.2)
10
Holdsch Lucas (21.6)
 
 
11
Budke Gerhard (34.5)
12
Meyer Frank (22.1)
  
13
Seite-Naroska Ingrid (17.1)
14
Weber Peter (24.4)
 
 
15
Egbert Martin (23.6)
16
Hassenmeier Jürgen (24.4)
  
17
Hennes Jan (8.8)
18
Kaldewei Hendrik (16.9)
 
 
19
Meyer-Schwickerath Gerd (17.5)
20
Eymann Jan (15.4)
  
21
Goecke Hermann (14.0)
22
Dewert Heinz (15.4)
 
 
23
Doht Frank (18.4)
24
Meyzis Lothar (19.7)
  
25
Diersmann Frederik (10.9)
26
Liedmeyer Thomas (24.2)
 
 
27
Teutschbein Peter (22.7)
28
Rethschulte Dieter (19.8)
  
29
30
 
 
31
Schulte-Krude Gabriele (16.9)
32
Kipp Josef (28.6)
  
33
Scherf Hartmut (8.6)
34
Braumann Thomas (22.4)
 
 
35
Brügge Joachim (28.0)
36
Plett Heribert (18.1)
  
37
Schäperklaus Jutta (14.0)
38
Mersch Gertrud (23.2)
 
 
39
Lewedag Britta (20.1)
40
Schulte-Krude Petra (18.0)
  
41
Diekstall Ingo (10.0)
42
Teepe Ralf (25.4)
 
 
43
Holdsch Udo (21.1)
44
Echelmeyer Gustav (22.7)
  
45
Gruß-Koch Gisela (26.1)
46
Croker John (18.2)
 
 
47
Enselmann Udo (19.3)
48
Jäger Carsten (16.2)
  
49
Scherf Viola (8.9)
50
Leugermann Sigrid (16.6)
 
 
51
Leugermann Josef (17.6)
52
Maschmeyer Frank (18.7)
  
53
Nüßmeyer Tobias (14.9)
54
Böttcher Marc (18.7)
 
 
55
Stratmann Wilhelm (16.8)
56
Otto Ludger (25.4)
  
57
Goeke Ulrich (13.0)
58
Meyer-Schwickerath Constantin (16.1)
 
 
59
Bayer Wilhelm (21.6)
60
Echelmeyer Kurt (19.5)
  
61
Eckseler Mechthild (23.4)
62
Große-Wördemann Felix (4.3)
 
 
63
64
  
 
1
Braumann Leon (5&4)
4
Ulrich Thomas (-)
 
 
 
 
  
 
7
Kampmann Gregor (1 up)
 
 
10
Holdsch Lucas (-)
11
Budke Gerhard (-)
 
 
 
 
  
 
14
Weber Peter (-)
15
Egbert Martin (3&2)
 
 
 
 
 
 
  
 
21
Goecke Hermann (2&1)
23
Doht Frank (5&4)
 
 
26
Liedmeyer Thomas (3&2)
28
Rethschulte Dieter (-)
 
 
 
 
  
 
31
Schulte-Krude Gabriele (1&0)
 
 
34
Braumann Thomas (3&2)
36
Plett Heribert (8&7)
 
 
 
 
  
 
37
Schäperklaus Jutta (-)
39
Lewedag Britta (-)
 
 
41
Diekstall Ingo (2&1)
44
Echelmeyer Gustav (1 up)
 
 
 
 
  
 
45
Gruß-Koch Gisela (2&0)
48
Jäger Carsten (5&4)
 
 
49
Scherf Viola (-)
 
 
 
 
  
 
53
Nüßmeyer Tobias (-)
56
Otto Ludger (1&0)
 
 
57
Goeke Ulrich (-)
60
Echelmeyer Kurt (2&1)
 
 
 
 
  
 
62
Große-Wördemann Felix (-)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
15
Egbert Martin (1 up)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gewinner